Čerstvost, nápad, kvalita, služby šité na míru zákazníkovi – cokoli gastronomického si přejete, je Jez! koncept

Jez Koncept

Praha

Image by Lily Banse

POČET OSOB:

20 až 5 000 osob

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Web:

Telefon:

+420 777 005 255

E-mail:

iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles-Inst

VÍCE INFORMACÍ:

Váháte koho oslovit na zajištění cateringu na Váš den D ? Jsem zde pro Vás . U nás v Jez konceptu jsme se na svatby zaměřili a jsme schopni pro Vás připravit jedinečný zážitek.
Nechte to na nás a Vy si užijte Váš den...

Jez koncept je Naše společnost má letité zkušenosti, výborné reference a šíře naší gastronomické nabídky je… Téměř nekonečná. Záleží jenom na přání klienta.

Tento koncept vzešel z Divadelního cateringu – tradičního a pro nás velmi důležitého brandu, který stále úspěšně funguje na předních českých divadelních scénách. Po jisté době ale počet a zaměření gastronomických aktivit název přestal vystihovat a vzniklo tak vše zastřešující pojmenování Jez! koncept.

Jez! catering, Jez! office, Divadelní catering, Jez chléb & pij kávu a několik dalších našich projektů mají jedno společné – důraz na kvalitu jídel i nápojů, čerstvost surovin a perfektní servis. Pokud od nás ochutnáte obložený chléb, tak jsme ho upekli v naší pekárně. Jestliže je na něm natřena pomazánka, vyráběli jsme si jí v naší kuchyni z ingrediencí, které nám přivezli prověření dodavatelé. A tak je to u nás se vším – prvotřídní káva, závodní stravování, naše vlastní gastronomické provozy, plnohodnotný gastro servis pro kanceláře a mnohem více. Uvědomujeme si, že každý klient má jiné požadavky, proto vám ušijeme nabídku přímo na míru. Zaleží jenom na vás, co si vyberete a jestli dáte přednost tradici i kvalitě, kterou vám zaručíme.