Rezidence Liběchov je exkluzivní místo pro Váš den D s neopakovatelnou atmosférou vily z 30.let ve stylu art deco.

Rezidence Liběchov

Liběchov

Forest Wedding

hotel, restaurace

KAPACITA – OBŘAD: 

4–120 osob

KAPACITA – HOSTINA: 

4–120 osob

KAPACITA – VEČERNÍ PRTY:

10–120 osob

KAPACITA – UBYTOVÁNÍ: 

2–35 osob

Rezidence Liběchov | Svatební místa | Beruberu.cz
press to zoom
Rezidence Liběchov | Svatební místa | Beruberu.cz
press to zoom
Rezidence Liběchov | Svatební místa | Beruberu.cz
press to zoom
Rezidence Liběchov | Svatební místa | Beruberu.cz
press to zoom
1/1

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Web:

Telefon:

+420 315 650 000

E-mail:

iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles-Inst

NABÍZENÉ SLUŽBY

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.

PROČ MY

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

OBŘAD

V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství.

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. V oranžerie s kapacitou až 120 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.

HOSTINA / CATERING / VEČERNÍ PÁRTY 

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu a večerní svatební veselice.

UBYTOVÁNÍ

Pro hosty Rezidence Liběchov je připraveno 12 pokojů s kapacitou 35 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco a vytváří teplou atmosféru.

Pohodlné matrace, kosmetika L´Occitane, minibar, trezor, domácí obuv, župan, LCD televizor s možností připojení na počítač, internet, vybavení zajišťující nejvyšší komfort hosta.

Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem do Kokořínského údolí. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady.

CENY

- - -

PROMO VIDEO

VÍCE INFORMACÍ

- - -