Díky mé kariéře v hotelnictví jsem mohl procestovat velkou část světa a nechat se inspirovat různými hudebními žánry a kulturami.

DJ Castepp

Praha

Image by Tobias Nii Kwatei Quartey

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Sestavení vlastního playlistu, plazivá mlha, osvětlení, svatební webu, rum a gin&tonic koutek

DJ Castepp | Svatební DJ | Beruberu.cz
press to zoom
DJ Castepp | Svatební DJ | Beruberu.cz
press to zoom
1/2

CENA:

10 000–18 000 Kč

POZNÁMKY K CENĚ:

- - -

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Web:

Telefon:

+420 735 004 202

E-mail:

iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles-Inst

VIDEOUKÁZKA:

VÍCE INFORMACÍ:

Dobrý den,

Vítám Vás na svém profilu, kde si můžete přečíst pár řádků o mě a co Vám mohu nabídnout.

Práce s hudbou jako DJ byla a je mým koníčkem po dlouhou dobu. Díky mé kariéře v hotelnictví jsem mohl procestovat značnou část světa a nechat se tak inspirovat různými hudebními žánry a kulturami. Při mé práci jsem se naučil vnímat své hosty a celkovou atmosféru. A to je právě i v hudební branži důležité, když potřebujete místu a situaci dodat tu správnou energii a vytvořit tu správnou atmosféru.

Jsem DJ s českou i zahraniční praxí a vystupuji pouze párkrát do roka, protože je to pouze můj koníček :) V minulých dvou letech jsem působil na svatbách svých blízkých a jelikož mě téma svatby zaujalo, rozhodl jsem se dát o sobě trochu vědět vytvořením nových webových stránek a svého profilu. Veškeré vybavení používám své vlastní a kvalitní - ozvučení Reloop 2+1, osvětlovací set Beamz na taneční parket, barevné a uv reflektory pro nasvícení místnosti, dva bezdrátové mikrofony, přenosný reproduktor Samson k obřadu (možno používat i bez elektřiny). A další hardware jako mixažní pult, konzole Pioneer, apod.

Mé portfolio zahrnuje především žánry jako jsou moderní top chart, soul, deep & tech house, groove, electro swing, oldies, samozřejmě i česká hudba a další. Při spolupráci samozřejmě rád přizpůsobím hudební žánr a portfolio dle požadavků klienta.

Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

S pozdravem, Petr - DJ Castepp