Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!

DJ Libor Velek

Brno

Image by Tobias Nii Kwatei Quartey

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Karaoke, videoprojekce, mlha, různé typy osvětlení i ozvučení

DJ Libor Velek | svatební DJ a moderátor | Beruberu.cz
press to zoom
DJ Libor Velek | svatební DJ a moderátor | Beruberu.cz
press to zoom
1/2

CENA:

1 000 – 1 500 Kč/hod

POZNÁMKY K CENĚ:

Cena bývá stanovena dle požadavků/rozsahu služeb zadavatele vzájemnou dohodou, orientačně 1 000 – 1 500 Kč/hod
+ doprava 10 Kč/km (nebo doprava dohodou)

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Web:

Telefon:

+420 777 824 071

E-mail:

iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles-Inst

VIDEOUKÁZKA:

VÍCE INFORMACÍ:

Vaše rodinná událost, svatba, narozeniny atd. bývá jedním z nejdůležitějších dnů ve Vašem životě a měla by se stát pro všechny zúčastněné nezapomenutelným a co nejpříjemnějším zážitkem. Proto Vám rád nabídnu osobní přístup a letité zkušenosti se zajištěním hudebních produkcí na svatbách, rozlučkách se svobodou, plesech, narozeninových oslavách pro děti i dospělé, na soukr. i firemních akcích apod., kde výběr vhodné hudby je jistě nezanedbatelným předpokladem spokojenosti všech hostů. Budete li mít jakýkoliv dotaz nebo budete li jen potřebovat radu neváhejte a napište mi, rád vám předám (samozřejmě zdarma) veškeré informace a osobní zkušenosti z akcí, svateb, večírků i oslav.
Zahraji vaše oblíbené skladby z domácí či zahraniční produkce od 60. let až po současné hitparádové hity, včetně lidovek a taneční hudby (waltz, cha-cha, samba, salsa, rumba, tango, jive atd.) – váš hudební vkus je pro mne vždy prioritou. V případě zájmu mohu také nabídnout karaoke z orig. CD či DVD.
Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou společnost, záleží jen na Vašich hudebních přáních a proto vždy respektuji Váš hudební vkus a výběr! Vše je o přístupu, spolehlivosti a ochotě a také o včasné osobní domluvě! Svatba není diskotéka pro náctileté a proto jde především o to, aby se bavili všichni, důležitý je vhodný výběr skladeb pro všechny věkové kategorie! Pak Váš velký den “D” prožijete s Vašimi nejbližšími i přáteli přesně podle Vašich představ!Mám za sebou již více než 600 úspěšně odehraných svateb (Praha – Žofín, Restaurace El Emir na Václavském náměstí, Barrandovské ateliéry, Hacienda Mexicana, Boby centrum Brno, Hotely Atlantis, Maximus resort, Voroněž, Santon, Fontana, vinné sklepy U Hroznu v Čejči, U Jeňoura v Prušánkách, Vinařský dům Dominant v Rakvicích, Farma Bolka Polívky, Žebětínský dvůr, statek Samsara, statek Karlov, stodola Meruňkový sad, stodola Suška, hotel Skalní mlýn Blansko, International Brno, Continental Brno, Orea hotel Horal Krkonoše, hrad Dolní Kounice, zámky Slavkov, Křtiny, Vranov nad Dyjí a mnoho dalších) a tisíce dalších akcí po celé ČR.
Vše je vždy domluveno “na klíč”, tedy včetně dopravy, ozvučení i osvětlení a příp. doplňkových služeb na Vaše přání.Rozsah aparatury,světel a dalších efektů,případně hry,soutěže,karaoke atd. je vždy jen na Vašem rozhodnutí, nejsem zde pro to,abych Vás do čehokoli nutil – je to jen Váš den a Vy sami rozhodujete jaká forma zábavy Vám i Vašim přátelům a rodině vyhovuje – jsem zde především proto,abych na vaší svatbě,akci či párty vytvořil co nejskvělejší atmosféru hudbou i nasvícením výhradně dle Vašeho vkusu a přání! K dispozici Vám mohou být také bezdrátové mikrofony pro mluvené slovo, např. pro čtení svatebních přání, proslovy rodinných příslušníků či hostů a organizačních věcí.
Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet! Vaše skvělá zábava je nejlepší vizitkou mé práce, vaše spokojenost a uznání je nejlepší odměnou!