Hudebni agentura Arte per tutti

Zastupujeme zkušené hudebníky pro svatební obřad i další příležitosti se špičkovou profesionální úrovní po celé ČR.

Hudební agentura Arte per tutti

Celá ČR

Image by Anthony DELANOIX

POČET ČLENŮ KAPELY:

1–5 (dle přání)

MAXIMÁLNĚ HRAJEME DO:

0:00

MAXIMÁLNÍ DÉLKA HRANÍ:

dle přání klienta

Hudební agentura Arte per tutti | Živá hudba na svatbu | Beruberu.cz
press to zoom
Hudební agentura Arte per tutti | Živá hudba na svatbu | Beruberu.cz
press to zoom
1/2

CENÍK:

od 800–1 000 Kč/hod

HUDEBNÍ STYL:

Repertoár je sestavován na základě přání snoubenců. Máme i soubory se zpěvem, ale většinou hrajeme ve stylu instrumentální pop.

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Web:

Telefon:

+420 775 247 064

E-mail:

iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles_50Ic
iconfinder_Neon_Line_Social_Circles-Inst

VIDEOUKÁZKA:

VÍCE INFORMACÍ:

Nabízíme jen ty umělce, kteří umí s hudbou čarovat.
Vybírat si můžete z pestré nabídky hudebních souborů složených z těchto nástrojů: housle, violoncello, kytara, klavír, harfa, zobcová flétna, zpěv.
Nejoblíbenější kombinací jsou housle s klavírem či kytarou, dále housle, violoncello a klavír. Není problém sestavit také soubor přesně podle Vašich představ.
Zajistíme Vám pouze takové profesionální hudebníky, kteří hrají srdcem a pro které je hudba na svatebním obřadu čest a velké potěšení - moci být při tak velké události spolu s Vámi.
Hodnocení od klientů: "..rádi bychom touto cestou poděkovali hudebníkům za nádherný hudební doprovod při naší svatbě. Hudba zazněla jak při samotném obřadu, tak i při hostině a i k prvnímu tanci. Hudebníci navodili naprosto jedinečnou atmosféru tohoto dne a díky této hudbě byl celý den ještě krásnější a výjimečnější. Děkujeme. Manželé F.",
"Děkujeme úžasnému duu, které náš obřad doprovodilo na klavír a housle. Vytvořili jste pro nás a naše hosty jedinečnou atmosféru a skvěle jste reagovali na probíhající obřad a zahráli jste vše, co jsme si přáli. Moc děkujeme i paní Jitce za zajištění."

CENÍK:
Hudební doprovod na obřad: sólový klavír či jiný nástroj - 3200 Kč, Zpívající klavíristka/kytarista - 3 200 Kč, houslové duo - 3800 - 4200 Kč, housle a violoncello - 3800 - 4200 Kč, housle a klavír - 3800 - 4200 Kč, housle a kytara - 3800 - 4200 Kč, housle, violoncello a klavír - 5700 Kč, 2 housle a violoncello - 5700 Kč, smyčcové kvarteto - 6000 - 7200 Kč, housle a harfa - 9000 Kč a doprava. Hudba k hostině aj. účelům - 800-1000 Kč/hudebník/hodina